Пн - Пт: 09.00 - 18.00
Сб: 10.00 - 14.00
Часто шукають: Вентилятор для круглих каналів,Витяжний вентилятор,Побутовий рекуператор,Вентилятори Blauberg,Вентилятори Вентс
Часто шукають: Вентилятор для круглих каналів,Витяжний вентилятор,Побутовий рекуператор,Вентилятори Blauberg,Вентилятори Вентс

Про компанію

Раді бачити вас на нашому сайті, який присвячений системам вентиляції.

  У нас ви знайдете побутові вентилятори для кухні та ванної кімнати, побутові рекуператори, промислові вентилятори, енергозберігаючі припливно-витяжні системи з рекуперацією тепла. І це ще не все, чим ми можемо вас приємно здивувати!Тепер вам не треба витрачати особистий час на виснажливі поїздки по магазинах. Влаштовуйтеся зручніше, не поспішаючи вивчайте наш каталог і замовляйте будь-яку модель додому або в офіс, а якщо є сумніви - ми влаштуємо демонстрацію потрібного обладнання безпосередньо в нашому магазині.Ми виправдовуємо найкращі очікування, знайомство з нашим магазином перетвориться в міцну, довгу і міцну дружбу!

 

Шановні покупці і відвідувачі нашого сайту!

  Весь асортимент товарів, представлених на сайті, має відповідні сертифікати якості та відповідності. Детальніше про сертифікати та описах Ви можете дізнатися на сайті виробника.Описи товарів, представлених на сайті, підготовлені контент-менеджерами і взяті з відкритих джерел компаній-виробників і їх офіційних дистриб'юторів. У разі, коли необхідна інформація відсутня, наші фахівці готують інформацію самостійно. Абсолютно ідентична ситуація і з представленими на сайті ілюстраціями.Представлена ​​інформація про продукти є довідковою та актуальна на момент внесення продукції в наш каталог. Характеристики продуктів можуть бути змінені компанією-виробником без повідомлення, і за такого роду невідповідності ми відповідальності не несемо.Кожен день ми працюємо над тим, щоб представлена ​​інформація про товари була максимально точною і актуальною.Крім того, представлений на сайті асортимент може тимчасово відсутнім на нашому складі, про що Вас проінформує наш менеджер. Термін поставки обладнання, особливо промислових вентиляторів і повітрооброблюючі агрегатів, можна уточнити у співробітників магазину.

 

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

  Наші співробітники поважають Ваше право на приватне життя і конфіденційність інформації.Інформація, що отримується від вас під час формування замовлення, не підлягає розголошенню третім особам. Вона використовується співробітниками тільки для доставки заброньованого обладнання за вказаною адресою, і для зв'язку з Вами для підтвердження і уточнення замовлення.